Çin Ultrasonik metal kaynak Üretici
Hangzhou Qianrong Otomasyon Ekipmanları Co, Ltd.

Müşterileri kazanmak için iyi niyetle ultrasonik uygulamaya odaklanın

Fabrika turu

Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co.,Ltd Fabrika
Çin Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co.,Ltd Fabrika Ultrasonik metal nokta kaynak makinesi, yüksek frekanslı elektrik enerjisini bir iş parçası üzerinde mekanik salınım enerjisine dönüştüren ve iki iş parçasının ısısı birlikte kaynaklanıncaya kadar iki iş parçası arasında yüksek frekanslı çatışma oluşturan ileri teknoloji ürünüdür.
Çin Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co.,Ltd Fabrika Güneş ultrasonik metal kaynak ekipmanı, ultrasonik kaynak sistemini ekipmanın portalına monte eder. Kaynak sistemi portalda X ekseni hareketi gerçekleştirir ve portalın altındaki tezgah Y ekseni yönünde hareket eder. Genişliği 1- 2,5 metre ürün kaynağıdır.
Çin Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co.,Ltd Fabrika Ultrasonik anten teli teknolojisi, bakır anten tellerinin, plastik kart üzerinde üretilen bir dizi akıllı kartın içine yerleştirildiği ve ilgili kartlara monte edilen elektronik yongalarla elektrik temasına dayanacak şekilde tanımlandığı bir sistemdir.
Çin Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co.,Ltd Fabrika Ultrasonik kaynak, hızlı, temiz ve etkili bir montaj işlemidir. Termoplastik bağlantı parçalarının ve bazı kompozit bileşenlerin işlenmesi için yöntemlerin montajında ​​kullanılır. Halen plastik ürünler arasında yapıştırma, plastik ürünlerin metal parçalara yapıştırılması ve diğer plastik olmayan malzemeler arasında yapıştırma işlemlerinde kullanılmaktadır.
Çin Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co.,Ltd Fabrika Ultrasonik dikiş makinesi, ultrasonik dikişsiz bonder düz dikiş makinesinin naylon kumaş, PVC, PU, ​​TPU, TC kumaş, dokuma olmayan kumaş ve diğer termoplastik kumaştan dikişlerine uygulanabilir.
Ultrasonik metal nokta kaynak makinası Güneş Isı Toplama için Ultrasonik Metal Kaynakçı Ultrasonik Tel Gömme Parçaları Ultrasonik Pastik Kaynak Makinesi Ultrasonik dikiş makinesi

Almak Ultrasonik metal kaynak & ultrasonik plastik kaynak makinası şimdi!

Teklifi istemek için buraya tıklayın

Üretim hattı

Hangzhou Qianrong Otomasyon Ekipmanları Co, Ltd. şirket ISO9001: 2015 kalite kontrol sistemine göre ürün performansı ve teslimat kalitesini sağlamak için sıkı kontrol var. Hammadde, işleme, montaj, test, depolama, fabrika vb. Her türlü işlemle ilgilidir.

İletişim bilgileri