Çin Ultrasonik metal kaynak Üretici
Hangzhou Qianrong Otomasyon Ekipmanları Co, Ltd.

Müşterileri kazanmak için iyi niyetle ultrasonik uygulamaya odaklanın

Kalite kontrol

Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co.,Ltd Kalite kontrol

Otomatik işleme sistemleriyle işleme doğruluğunu artırın

Ultrasonik Sonochemistry Sistemi birleştirin

Ürün depolamadan önce Yaşlanma ve Test

İşletmeler arasındaki herhangi bir rekabet, "ürün kalitesi" rekabetinden ayrılamaz. Mükemmel ürün kalitesi olmadan, işletmeler sonunda piyasa ekonomisi dalgasında kaybolacak. Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co, Ltd, kurumsal gelişimi teşvik eden, pazar ve karı kazandıran bir dizi kalite kontrol yönetim sistemi ile ürün kalitesini ve ürün kalitesini garanti eder.

1. Kapsamlı bir kalite yönetim sistemi kurun, üretim sürecinin kalite kontrolüne dikkat edin, süreç takibi ürün kalitesinin kalite kontrolünün anahtarıdır, ne kadar erken olursa o kadar iyi.

2. Kaliteye duyarlı eğitim ve öğretimi çok yönlü bir şekilde yürütmek, işletmelerin ürünlerinin kalitesini yükseltmek için önce çalışanların “kalite bilincini” iyileştirmekten başlamalıyız.

3. İşlem şartnamelerini kesinlikle uygulayın. Ürünlerin üretimi ve işlenmesi, kesinlikle işletme prosedürlerini takip etmeli ve proses gereksinimlerine göre üretmelidir. Üretim süreci doğrudan bir ürün oluşumu süreci olduğundan, ürünün kalitesi doğrudan sürecin etkin kontrolüne bağlıdır ve herhangi bir bağlantının ihmal edilmesi ürünün bozulmasına neden olabilir.

4. Süreç gereksinimlerine kesinlikle uygun olmasına rağmen, üretim operatörlerinin operasyonel becerilerini geliştirmek de gereklidir.

5. Belgeleri kesin bir şekilde uygulayın ve ürünlerin ilk incelemesini ve numune incelemesini gerektirir. İlk denetimin amacı, ilk ürünün kalitesini onaylamak ve kusur oluşumunu önlemek için kalite anormalliği olmadan seri üretime sokmaktır. Örnekleme incelemesi, işlemin kararlılığını belirler, örnekleme incelemesi yoluyla ürünün kalite dinamiklerini daha fazla kavrar ve üretim sürecini ürünün dalgalanmasına göre uygun şekilde ayarlar ve son olarak ürün kalitesini garanti eder.

Almak Ultrasonik metal kaynak & ultrasonik plastik kaynak makinası şimdi!

Teklifi istemek için buraya tıklayın

 • Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co.,Ltd
  Standart: CE
  Sayı: CID20190915657-ZS
  Yayımlanma tarihi: 2019-09-15
  Bitiş tarihi:
  Kapsam/Aralık: Ultrasonic Device
  Tarafından verilen: CID
 • Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co.,Ltd
  Standart: RoHS
  Sayı: CID20190916433-ZS
  Yayımlanma tarihi: 2019-09-16
  Bitiş tarihi:
  Kapsam/Aralık: Ultrasonic Device
  Tarafından verilen: CID
İletişim bilgileri